Referencie

Rotunda CHopok - Dodávka a realizácia obkladu exteriéru architekturálnym kameňom Geopietra

Náročná a precízna realizácia v ťažko skúšaných podmienkach . Montáž na opancierovaný zatepľovací systém musí zniesť až metrovú vrstvu naviateho ľadu o hmotnosti 510N/m2
upload_466.jpg
upload_464.jpg
upload_471.jpg
upload_468.jpg
upload_470.jpg
upload_472.jpg
upload_465.jpg
upload_469.jpg
upload_473.jpg

Hotel ****Alexandra Púchov

Dodávka a inštalácia Sculpturálnej steny Armourcoat Jetstream v priestoroch lobby hotela.
upload_264.jpg
upload_269.jpg
upload_266.jpg
upload_265.jpg
upload_267.jpg
upload_268.jpg

Hotel**** Doubletree by Hilton Bratislava

Dodávka a inštalácia sculpturálnych panelov Armourcoat Flowwave v recepcii hotela, úpravy stĺpov v recepcii hotela technikou Spatulata a Pitted v kombinácii so šablónovými technikami, dodávka a inštalácia zlatenej steny Granite Gold v priestoroch baru. Úpravy stĺpov v reštaurácii technikou Pitted a stropov technikou Perlata. Autori interiéru Arch. Richard Baláži & millieu architects, štúdio Nahálka. Okrem toho kompletná inštalácia a dodávka tapiet v priestoroch hotela (viď. referencie v časti profi tapety).
upload_280.jpg
upload_281.jpg
upload_282.jpg
upload_283.jpg
upload_284.jpg
upload_285.jpg

Hotel **** Patria Štrbské Pleso

Dodávka a aplikácia exkluzívnych stenových stierok Armourcoat Armuralia vo vstupných a spoločenských priestoroch hotela.
upload_286.jpg
upload_287.jpg
upload_288.jpg

Penati Golf Resort Šajdíkove Humence

Dodávka a inštalácia techniky hladených stierok Armourcoat Travertine do vnútorných priestorov golfového rezortu. Naša realizácia stien vo výmere vyše 500 m2 výrazne prispela k atraktivite a jedinečnosti interiéru jedného z najväčších golfových rezortov na Slovensku. Technika Travertine od Armourcoatu, svojou plasticitou a hrou prírodných farebných odtieňov je nedosažiteľnou svetovou špičkou v tejto kategórii profesionálnych úprav stien. Kvalita realizácie tak veľkých plôch je vizitkou vyspelosti našich aplikátorov.
upload_289.jpg
upload_290.jpg
upload_291.jpg
upload_292.jpg
upload_293.jpg
upload_294.jpg

Hotel**** PONTEO - Activity Park Rusovce

Dodávka a inštalácia modulárnych obkladov stien - Flow v priestoroch schodiska a Sand v priestoroch odpočívárne . Autor návrhu - Ing. arch. Juraj Zornička, Ing. arch. Ľudmila Saudreau, JL Ateliér architektúry a dizajnu.
upload_295.jpg
upload_296.jpg
upload_297.jpg
upload_298.jpg
upload_300.jpg
upload_299.jpg

Hotel *****Sheraton Bratislava

Dodávka a inštalácia skulpturálneho obkladu stien Armourcoat Flowwave vo vstupných priestoroch hotela.
upload_301.jpg
upload_302.jpg

Rezidenčný projekt Slovensko

Priestory privátneho welnesscentra a toaliet Inštalácia 17 metrovej steny Armourcast Flowwall povrchovo upravenej technikou Spatulata na pozdĺžnej stene okolo bazéna vytvára unikátnu relaxačnú atmosféu. Steny okolo odpočívacej časti boli riešené vliesovou digitálnou fototapetou. Steny toaliet boli riešené technikou Armourcoat SMG - "Dona Karan" - čierna a technikou Armourcoat - Pitted - zlatá. Autor projektu: Ing. arch. Stano Barényi s manželkou.
upload_303.jpg
upload_304.jpg
upload_305.jpg
upload_306.jpg

Hotel**** Yasmin Košice

Dodávka a realizácia stenových techník Armourcoat - technika Smooth biela- točité schodisko vo vstupnej hale technika smooth - vstupné schodisko do baru Peklo technika Perlata - Stropy a steny vo vstupných priestoroch . Autori projektu: mimolimit Praha.
upload_307.jpg
upload_308.jpg
upload_309.jpg
upload_310.jpg

Hotel *** FIS Štrbské Pleso

Výroba, návrhy, dodávka a inštalácia fototapiet vo vstupných priestoroch hotela a priestoroch welnesscentra, výroba, návrh a inštalácia infosystému, polepov a označení vo vstupných priestoroch a priestoroch welnesscentra. Dodávka a inštalácia obkladového kameňa vo vstupných priestoroch, priestoroch baru, welnesscentra a obklad krbového telesa. Výroba a inštalácia fotoobrazov s tématikou tatranskej prírody v priestoroch odpočívárne welness.
upload_311.jpg
upload_312.jpg
upload_313.jpg
upload_314.jpg
upload_315.jpg
upload_316.jpg

Hotel ****Abba Bratislava

Kompletná dodávka tapiet a materiálu stien interiéru hotela spojená s inštaláciou - tapiet do izieb, chodieb, tapiet a fototapiet (nafotenie, výroba) do reštaurácie hotela, výroba a dodávka panelov s textíliami a koženkami do kongresových miestností a baru, dodávka, inštalácia tapiet a stenovej techniky armourcoat Perlata do vstupných priestorov a schodísk historickej časti hotela, dodávka, inštalácia a finálna úprava 3D stien Armourcoat Sculptural na recepciu do vstupných častí a okolo výťahov.
upload_317.jpg
upload_318.jpg
upload_319.jpg
upload_320.jpg
upload_321.jpg
upload_322.jpg

Hotel**** Ambassador Košice

Dodávka a inštalácia tapiet v izbách, apartmánoch, chodbách, polyfunkčnej sály a kancelárie riaditeľa hotela. Dodávka a inštalácia stenovej techniky hladenej stierky Armourcoat Pitted - bordúra po obvode reštaurácie.
upload_323.jpg
upload_324.jpg
upload_325.jpg
upload_326.jpg
upload_327.jpg

Hotel ****Bellevue Starý Smokovec

Dodávka a inštalácia polyuretánových podstropných líšt v kongresovej sále, priestoroch foyer, recepcie, reštaurácie Savarin, odpočívarni saunového sveta. Dodávka a inštalácia tapiet a ozdobných podstropných profilov vo VIP apartmánoch hotela,recepcii, dodávka a montáž sklotextilných tapiet , ozdobných profilov na hlavnom schodisku hotela, vrátane farebnej finalizácie v pánskom a dámskom salóniku, dodávka pieskovaných fólií na presklené plochy prechodov saunového sveta, reštaurácií baru Lucullus, dodávka a inštalácia transparentného morského motívu na presklené plochy priehľadov do hotelového bazéna.
upload_328.jpg
upload_329.jpg
upload_330.jpg
upload_331.jpg
upload_333.jpg
upload_332.jpg

Hotel ****Bellevue Starý Smokovec

Rekonštrukcia interiéru Slovenskej reštaurácie - sanácia stien - vystuženie popraskaných stien a stropov sklotextilnou mriežkou o priemere 2x2 mm, vyrovnanie stien, vyhladenie a prebrúsenie sádrou, finálny farebný náter, dodávka a realizácia kreatívnych techník Ottocento a Stucco Veneziano.
upload_334.jpg
upload_335.jpg
upload_336.jpg
upload_337.jpg

Hotel ****Bonbon Bratislava

Dodávka a inštalácia tapiet - Izby, apartmány hotela, vchodová hala a kaviareň.
upload_338.jpg
upload_339.jpg
upload_340.jpg
upload_341.jpg
upload_342.jpg
upload_343.jpg

Hotel **** Crowne Plaza Bratislava

Úprava stien, dodávka tapiet a tapetovanie kongresiek London , salónov a Foyer Rome, Wienna, Budapest, Prague, Kyjev, Warsaw, Paris, Berlin, Bratislava, Businesscenter Foyer, reštaurácia hotela, sociálne zázemia verejných a kongresových priestorov.
upload_344.jpg
upload_345.jpg
upload_346.jpg
upload_347.jpg

Hotel ****Devín Bratislava

Celková rekonštrukcia spoločenských a ubytovacích častí hotela - odstránenie viacerých vrstiev starších tapiet, vyrovnanie, stierkovanie stien, osadenie ochrannoestetických rohových profilov, dodávka a inštalácia tapiet v priestoroch izieb a chodieb pri celkovej rekonštrukcii 5. poschodí ubytovacej časti hotela. Bola to náročná a komplexná odborná dodávka, pri ktorej sme nevedeli, čo nás pod niekoľkými nánosmi starších tapiet a náterov očakáva. Naši pracovníci pristúpili k zákazke s maximálnou zodpovednosťou a odbornosťou. S výsledkom našej práce a profesionálnym prístupom boli ako investor, tak hlavný dodávateľ už tradične spokojní. Rekonštrukciou ubytovacích a spoločenských častí získal hotel späť svoju nadštandardnú pozíciu v rámci hotelov v centre Bratislavy.
upload_351.jpg
upload_350.jpg
upload_348.jpg
upload_349.jpg

hotel ****Diplomat Rajecké Teplice

Dodávka textilných tapiet a odborná inštalácia v izbách a apartmánoch hotela.
upload_353.jpg
upload_354.jpg
upload_352.jpg
upload_355.jpg

Hotel**** Doubletree by Hilton Bratislava

Dodávka a inštalácia tapiet v spoločenských, kongresových a verejných priestoroch hotela, kompletná inštalácia tapiet v izbách, apartmánoch a chodbách hotela. Okrem toho dodávka a aplikácia aplikácia inovatívnych stenových povrchov Armourcoat - viz referencie v sekcii Armourcoat.
upload_356.jpg
upload_357.jpg
upload_358.jpg
upload_359.jpg
upload_361.jpg
upload_360.jpg

Hotel ****Dubná Skala Žilina

Dodávka materiálu a inštalácia tapiet v izbách, apartmánoch, chodbách, reštaurácie a herne hotela.
upload_362.jpg
upload_363.jpg
upload_364.jpg
upload_365.jpg

Hotel**** Empire Trnava

Dodávka tapiet vrátane inštalácie - izby, apartmány, chodby, bar, reštaurácia tenisového centra.
upload_366.jpg
upload_367.jpg

Grandhotel****Praha Tatranská Lomnica

Rekonštrukcia a výstavba Welnesscentra - dodávka a realizácia stien - vstup hotela - kombinácia 3D steny Armourcoat Sculptural a čierneho štiepaného belgického mramoru, dodávka a aplikácia techniky armourcoat Spatulata na stĺpoch welnesscentra, dodávka a inštalácia tapiet v priestoroch welness, odpočívarne , masážnych miestností a šatní, dodávka a realizácia techniky Armourcoat Blockwork v saunovom svete, dodávka a inštalácia tapiet a ozdobných profilov Orac v miestnosti odpočívarne saunového sveta.
upload_368.jpg
upload_369.jpg
upload_370.jpg
upload_371.jpg
upload_373.jpg
upload_372.jpg

Hotel**** Holiday In Trnava

Dodávka tapiet do izieb, apartmánov, baru, reštaurácie, lobby a verejných priestorov hotela, inštalácia tapiet v Lobby, bare, časti verejných priestorov hotela.
upload_380.jpg
upload_384.jpg
upload_381.jpg
upload_382.jpg
upload_385.jpg
upload_383.jpg

Hotel**** Holiday Inn Žilina

Kompletná dodávka a inštalácia tapiet do interiéru 10 poschodového hotela (izby, apartmány, chodby, recepcia, reštaurácie, kongresky, lobby, administratívne, sociálne priestory).
upload_386.jpg
upload_387.jpg
upload_388.jpg
upload_389.jpg
upload_390.jpg
upload_391.jpg

Hotel*** Jánošík Liptovský Mikuláš

Dodávka a realizácia tapiet - chodby hotela, hlavné schodisko a spoločenské priestory na 1. poschodí.
upload_393.jpg
upload_392.jpg
upload_394.jpg

J&T Banka, Expozitúra Starý Smokovec

Dodávka a inštalácia exkluzívnych textilných tapiet v priestoroch expozitúry privátnej banky pod hotelom Grand v Starom Smokovci, dodávka a osadenie ochrannoestetických rohových profilov.
upload_396.jpg
upload_395.jpg
upload_397.jpg
upload_399.jpg
upload_398.jpg
upload_400.jpg

Hotel *****Kempinski Riverpark Bratislava

Dodávka a inštalácia tapiet do 191 izieb a chodieb v ubytovacej časti hotela, osadzovanie ochrannoestetických profilov okolo vonkajších rohov stien izieb , apartmánov a spoločenských priestorov.
upload_402.jpg
upload_401.jpg

Centrála Poštovej banky - Riverpark Bratislava

Dodávka a inštalácia 3D panelov Muraspec Ocean v rokovacích miestnostiach a oddychových zónach banky, dodávka a inštalácia tapiet Muraspec na chodbách a prístupových miestnostiach centrály. Panely 3D vytvorili unikátnu atmosféru a príjemne oživili priestory inštitúcie. Autori návrhu: A.M. Architects.
upload_403.jpg
upload_404.jpg
upload_405.jpg
upload_406.jpg
upload_408.jpg
upload_407.jpg

Hotel**** Polom Žilina

Dodávka a inštalácia tapiet a ozdobných podstropných líšt v izbách, chodbách, salónoch, kongreske a reštaurácii hotela.
upload_413.jpg
upload_409.jpg
upload_410.jpg
upload_411.jpg
upload_414.jpg
upload_412.jpg

Retro kaviareň Prešov

Celková rekonštrukcia stien kaviarne na pešej zóne , úprava stien klenbových priestorov sádrou, osadenie ochrannoestetických profilov, výber tapiet v spolupráci spoločnosti Karki a investora. Realizácia tapiet, aplikácia metalických a akrylátových náterov.
upload_420.jpg
upload_415.jpg
upload_416.jpg
upload_417.jpg
upload_418.jpg
upload_419.jpg

Horský Hotel ****Sliezsky Dom - Vysoké Tatry

Dodávka a inštalácia tapiet do izieb, chodieb a spoločenských priestorov novo-zrekonštruovaného hotela vo Vysokých Tatrách. Osadenie ochranno-estetických rohových profilov.
upload_421.jpg
upload_422.jpg
upload_423.jpg
upload_424.jpg
upload_425.jpg
upload_426.jpg

Pracujeme s najlepšími. Pre vás.

Karki importuje produkty od nejlepších výrobcov dekoračných prvkov pre vaše dokonalé steny.
upload_52.jpg
upload_48.jpg
upload_49.jpg
upload_51.jpg
upload_50.jpg
upload_53.jpg
upload_54.jpg
upload_57.jpg
upload_60.jpg
upload_59.jpg
upload_56.jpg
upload_61.jpg
upload_58.jpg
upload_55.jpg
  © Karki spol. s r.o.